ŽLUTOZELENÝ POKOJÍČEK PRO DVA KLUKY

návrh dětského pokoje
byt Přerov
02/2016
Kluci jsou z pokojíčku nadšení, mají rozdělené šuplíky i přihrádky ve skříni. 🙂 Pokojíček sklízí obdiv i u návštěv! Opravdu se vydařil. Děkuji Vám i Vaší kolegyni za krásné návrhy a nekonečnou trpělivost s námi! 🙂 Pokaždé Vás doporučuji!
Laďka Š.
Laďka Š.
Přerov

Řešený dětský pokoj má plochu necelých 12 m2. Přáním klientů bylo zachovat stávající patrovou postel a vytvořit zde plnohodnotné pracovní místo i prostor na hraní pro dva chlapce. 

Pokoj má téměř čtvercový půdorys. V rohu naproti vstupu a oknu je umístěna stávající patrová postel z masivu. Volný prostor pod horní postelí je využit pro umístění mobilního nočního stolku. Za dveřmi je navržena po strop vysoká vestavná skříň. Pracovní stůl pod oknem má praktický tvar „L“. Stůl má po obou koncích navrženy výsuvy – pevné vedle dveří a pojízdný kontejner na druhém konci stolu. Nad pracovním stolem je navržena uzavíratelná skříňka, další úložné prostory tvoří komoda a nástěnná skříňka vedle postele. 

Všechen nábytek v prostoru je navržen na míru a je kombinací bílého unidekoru, který je použit na dvířkách a výsuvech, a světlého dřevodekoru. Výraznějším prvkem prostoru je barevná výmalba v zeleném odstínu, která se objevuje na stěně za postelí a jako barevný pás za skříňkami nad pracovním stolem. Zde je navíc doplněna dekorem zvířátek. Zelená barva je potom v kombinaci se žlutou barvou použita i na doplňcích. Ve spodní straně obou nástěnných skříněk je navržen LED pásek, který tvoří doplňkové osvětlení ke kruhovému stropnímu svítidlu a designovým lampičkám vedle postele.

Líbí se vám návrh pokoje ve žlutozelené?

Napište nám

žlutozelený dětský pokoj  •  limetkový dětský pokojíček se zvířátky  •  návrh interiéru dětského pokoje s bílou samolepkou zvířátek  •  moderní dětský pokoj ve žluté a zelené  •  návrh dětského pokoje od architekta  •  designový dětský pokoj