Návrh moderního bydlení kousek za Prahou

návrh interiéru luxusní kuchyně, jídelny a chodby
RD Říčany u Prahy
02/2015
S prací paní architektky jsme byli velice spokojeni. Vytvořila nám velmi příjemný domov v nadčasovém designu. Paní architektka dokázala správně vystihnout jaký styl bydlení nám vyhovuje a v kterém se nám také bude komfortně bydlet. Perfektní komunikace, profesionální přístup, odborné znalosti, časová dochvilnost, smysl pro detail a schopnost skloubit luxus s praktičností jsou schopnosti, které jsme nejvíce ocenili při naší spolupráci. Ochota, příjemný přístup a snaha vždy včas a správně odborně pomoct jsou u paní architekty samozřejmostí. Při dalších rekonstrukcích zcela jistě služeb paní architektky velice rádi využijeme. Interiér jí navržený je vyšší liga, kterou člověk sám nedosáhne.
Draha a Marek Š.
Praha 10 - Záběhlice
Návrh a realizace kuchyňské linky, jídelního prostoru a komunikačních prostor RD

Od lehkých stavebních úprav, přes nové podlahy až ke krásné nové kuchyni, jídelně a chodbě. I tak by se dala ve zkratce popsat zakázka rekonstrukce 1.NP v rodinném domě v Říčanech u Prahy.

Luxusní kuchyňská linka s kamennou deskou

Cílem rekonstrukce bylo vytvoření příjemného světlého prostoru. Stavebními úpravami došlo ke zvětšení a prosvětlení kuchyňské části, kde je nyní kromě komfortní pracovní plochy i nadstandardně velké barové posezení. Kuchyňská linka je vyrobena z moderních nadčasových materiálů. Pracovní deska je z vysoce odolného technického kamene a všechny viditelné plochy dvířek jsou opatřeny bílým vysokým leskem. O osvětlení kuchyně se starají dvě přisazená stropní svítidla, doplněná o závěsné krystalkové světlo nad barem a zafrézované LED pásky v horních skříňkách.

Navazující prosvětlená jídelna

Ve vedlejší místnosti, která je využívaná jako jídelna, se opakují stejné materiály jako na kuchyňské lince – tzn. bílý lesk. Dominantu pokoje tvoří na míru vyráběný, velký jídelní stůl pro šest osob. Nad jídelním stolem se opakuje prvek krystalkového závěsného svítidla. Tohle světlo je doplněno o přisazené světlo čtvercového tvaru, též s prvkem krystalů a dále jednoduchými nástěnnými světly pro náladové osvětlení.

Moderní chodba

Komunikační prostory v domě dostaly také zcela nový ráz. Kromě nové podlahy a výmalby byla vybrána i nová dominantnější světla a designový radiátor pro optické zvětšení a rozšíření chodby.

Termín spolupráce: 11/2013 – 04/2014

Líbí se vám návrh?
Napište nám