Moderní ložnice s motivem květin

návrh a realizace interiéru ložnice
byt Praha - Prosek
03/2015
Se slečnou architektkou spolupracujeme již po třetí a jsme opět velice spokojeni. Tentokrát se jednalo o návrh naší ložnice. Naším jediným požadavkem byl bílý nábytek. Slečna Karasová nám zaslala první tři vizualizace, ze kterých jsme si hned vybrali vítěznou variantu a pak jsme již dořešili jen pár detailů. Přesně se trefila do našeho vkusu a stylu.
Velice nás nadchl návrh vestavěné skříně, kombinace bílého lesku a zrcadel do kříže je efektní a rozložení vnitřního prostoru je naprosto vyhovující a praktické.
Slečna architekta dohlížela na celou realizaci svého návrhu, komunikovala s truhláři a dodavateli a také nám osobně pomohla s výběrem dekorací a doplňků.
Slečnu Karasovou můžeme jen doporučit.
Tereza a Martin G.
Praha 10 - Záběhlice

Řešený prostor ložnice má podlažní plochu cca 16 m² a jsou zde troje dveře – na chodbu, do menší koupelny a na terasu.

Nábytek na míru

Všechen nábytek v pokoji je řešen od truhláře podle připravených výrobních výkresů. Prostorná manželská postel má praktické teleskopické výsuvy, po stranách noční stolky a zádovinu ze stejného materiálu. Postel je v prostoru umístěna tak, aby z obou stran vycházelo místo pro dětskou postýlku.

Dalším výrazným prvkem v pokoji je poměrně velká šatní skříň s posuvnými dveřmi. Skříň je také z bílého lesku v kombinaci se zrcadly.

Stěnu naproti postele vyplňuje řada nižších úložných prostor. Na komody navazuje u okna menší kosmetický stolek jednoduchého tvaru. Nábytek je opatřen subtilními úchytkami od firmy Tulip.

Materiály a barevné ladění pokoje

Pohledovou dominantou pokoje je výrazná tapeta s motivem stylizovaných květů, ke které byl poté laděn odstín výmalby. Tyto výraznější prvky jsou proto doplněny moderním nábytkem v bílém lesku a textilem v neutrálních odstínech šedé.

Designové osvětlení

Pro centrální osvětlení bylo zvoleno moderní svítidlo z dílny firmy Artemide – konkrétně model Pirce. Od stejné značky jsou i čtecí lampičky u postele.

Líbí se vám návrh?
Napište nám