Moderní kuchyň a obývací pokoj s kamenným obkladem

návrh interiéru novostavby bytu
byt Praha - Kyje
08/2015
S prací Mirky Karasové jsme nanejvýš spokojeni. Ve všech ohledech nám vyšla vstříc. Nezalekla se ani počátečních napjatých termínů. Poskytla nám opravdu kompletní servis, včetně komunikace s developerem a konzultací při vybírání dekorů. Návrhy, které jsme obdrželi nám plně vyhovují a splňují naše očekávání a přání. Mirka byla vždy vstřícná, ochotná a profesionální. Vše na čem jsme se domluvili splnila, dle dohody a včas. Spolupráce s Mirkou byla jedna radost Vřele bych jí doporučil komukoliv.
Martin N. a Marika J.
Praha 10 - Záběhlice
Návrh moderního bytu v novostavbě – od podlah až po nábytek

Základním požadavkem mladého sympatického páru bylo vytvoření moderního interiéru s příjemnou atmosférou. Z toho důvodu se vybírala podlaha ve  věrné imitaci dřeva, stejně tak i interiérové dveře a část nábytku.

Hlavní obytný prostor má plochu cca 33 m2. Přáním majitelů bylo vytvořit zde moderní kuchyňský kout s přímou návazností na obývací a jídelní část.

Logické uspořádání obytného prostoru

Kuchyňská linka je uspořádaná do praktického tvaru „U“. Vedle instalační šachty je umístěna volně stojící americká lednice, na kterou navazuje vysoký sloupek a troubami a pracovní plocha. Ta je směrem do obývacího prostoru rozšířena na 90 cm a je zde navrženo snížené barové sezení.

Obývací prostor tvoří menší televizní sestava, sedačka s prodlouženým dílem a konferenční stolek s vnitřním úložným prostorem. Z této části prostoru je vstup na balkón. U protější stěny je umístěn jídelní stůl se čtyřmi židlemi.

Šedá a bílá v kombinaci s kamenem a dřevem

Celý prostor je navržen v decentních odstínech šedé, bílé a světlého dřevodekoru. Výrazným interiérovým prvkem je šedý kamenný obklad, který se objevuje na stěně za televizní sestavou a na instalační šachtě vedle americké lednice. Na stěně za jídelním stolem je navržena šedá dekorační stěrka. Stejná stěrka se potom opakuje i za kuchyňskou linkou, čímž celý prostor sjednocuje. Navržený nábytek na míru i kuchyňská linka jsou kombinací bílého lesku a dřevodekoru. Zajímavým prvkem interiéru je tmavě hnědá dřevěná plovoucí podlaha s krásnou kresbou dřeva.

Tvorba 3D vizualizací: Ing. arch. Tereza Kupcová

Líbí se vám návrh?
Napište nám