Rodinný domek s výhledem na Ještěd

návrh interiéru novostavby RD
RD Minkovice
12/2014
S realizací jsme velmi spokojeni a nemůžeme jinak než Ing. arch. Karasovou doporučit. Návrhy interiérů předčily naše očekávání. Byly zachovány naše požadavky, interiér je moderní a zároveň účelově řešený. Konzultovali jsme i spoustu dalších věcí nad rámec zakázky a vždy nám ochotně poradila. Celkově byl přístup paní architektky velmi profesionální a jistě se na ni při zařizování dalších částí domu rádi a s důvěrou obrátíme.
Michaela C.
Praha 10 - Záběhlice

Předmětem zakázky byl kompletní návrh interiéru pro mladý pár, který staví rodinný dům nedaleko Liberce s krásným výhledem na Ještěd.

Návrh vychází z univerzálních materiálů a nadčasových barev, které se rychle neokoukají. Spojujícím prvek interiéru je použití nábytku z bílého lesku v kombinaci se světlým dřevodekorem.

Návrh moderního obývacího pokoje s rohovým krbem

Obývacímu pokoji, který je moderně spojený s jídelním a kuchyňským koutem, dominuje rohový krb a jednoduchá televizní sestava. Sedací souprava je umístěna s ohledem na velká francouzská okna, která nabízí krásný výhled do krajiny.

Bílá kuchyně s kontrastní tmavou deskou

Kuchyňská linka je praktického tvaru „U“. Vysoké sloupky jsou schované za přizdívkou a tedy opticky nenarušují tvarově vyváženou kuchyň. Velký jídelní stůl je pohodlný pro 6 osob. Kuchyňská linka je navržena z bílého lesku, za linkou je lacobel odstín champagne a pracovní deska je černá se strukturou.

I zádveří a chodby musí ladit

Vstupní část a komunikační prostory opět sjednocují použité materiály, včetně moderní třpytivě lesklé tapety.

Návrh ložnice s malou koupelnou

Ložnice je laděná převážně do odstínů hnědé a kromě manželské postele je zde i velká šatní skříň, komoda a čtecí koutek.

Tři koupelny

Koupelny jsou obložené moderními velkoformátovými obklady a dlažbou. Opět je vybrán barevně spíše neutrální základ, který se dá případně oživit barevně výraznými doplňky (ručníky, koupelnové doplňky apod.). Pouze v malé koupelně, náležící k ložnici, je vybrána sytě červená mozaika. Mozaika je použitá pouze jako pás za umyvadlem pro jeho zvýraznění.

Úpravy exteriéru

Kromě interiéru došlo i na konzultace ohledně exteriéru, kde se kromě odstínu fasády a oken řešil i dekorační kamenný obklad.

Více o projektu:

Návrh interiéru: Ing. arch. Miroslava Karasová

Termín spolupráce: 06/2014 – 12/2014

Líbí se vám návrh?
Napište nám