Malý studentský pokojík v podkroví

návrh interiéru studentského pokoje
řadový RD Kroměříž
04/2013
Spolupráce s paní architektkou byla bezproblémová, překvapila mě i rychlost vypracování návrhů. S výsledkem jsem velmi spokojená, neboť právě sladění účelnosti s útulností bylo pro mě důležité, což se myslím povedlo a jsem ráda, že jsem rovnou nerealizovala svůj původní návrh a nechala si poradit.
Pavla B.
Praha 10 - Záběhlice
Z důvodů blížících se 18. narozenin mladé slečny se v Kroměříži rozhodli pro kompletní proměnu dětského pokoje ve studentský.

Až na postel a klavír v pokoji nezůstalo původního nic. V nové vestavěné skříni na míru se ukrývá klavír a spousta nového úložného prostoru. Na skříň navazuje prostorný pracovní stůl s pojízdným kontejnerem pod ním. Naproti skříni je stávající postel s novým úložným prostorem / matrací pod ní a úložnými prostory kolem – peřináč v šikmině a noční stolek za hlavou.

Z důvodu malého prostoru pokoje – pouze 10,6 m² je nábytek laděn do bílého lesku, který v kombinaci se zrcadly prostor zesvětluje a opticky zvětšuje. Bílo fialová tapeta se sytě fialovou výmalbou jasně oznamují, že tady bydlí mladá dospívající slečna.

Líbí se vám návrh?
Napište nám