ČERNOBÍLÁ KUCHYNĚ A OBÝVÁK SE ŽLUTÝMI OKNY

návrh interiéru obytného prostoru
RD Kojetín
03/2017
Doporučujeme. Férové jednání, cena za služby nastavena již na začátku spolupráce. Moderní přístup k designu.
Vlasta a Ladislav V.
Vlasta a Ladislav V.
Kojetín
V jednoduchosti je krása

Řešený prostor se přímo nabízel pro návrh jednořadé kuchyňské linky. Z jedné strany kuchyně je vstup do prostoru a na druhé straně je velké francouzské okno, kde jsme navrhly příjemný jídelní kout s prostorným jídelním stolem až pro 8 osob. Obývací pokoj si zase žádal novou televizní sestavu s dostatkem úložných prostor. Přáním klientů bylo zakomponovat do televizní sestavy také menší pracovní místo.

Nesmrtelná černá a bílá v netradiční kombinaci se žlutými rámy oken

Vzhledem k výrazným prvkům (v podobě stávajících výrazných žlutých okenních rámů nebo černobílé tapety) byl všechen nábytek navržen v jednoduchém designu a decentních barevných odstínech. V rámci kuchyňské linky byla použita nesmrtelná kombinace černé a bílé. Skříňky z bílého lesku jsou doplněny kontrastní černou pracovní deskou a černým kaleným sklem na zádovině. V černobílé kombinaci jsou navrženy také designové dřevěné jídelní židle od české značky TON. Jídelní stůl je jako jediný prvek v kuchyni navržen z dřevodekoru. Odstín dřeva je vybíraný s ohledem na současnou podlahu, kterou si přáli klienti zachovat. Z bílého lesku je také všechen nábytek v obývacím pokoji. Převážně bílou televizní sestavu, nástěnné police a konferenční stolek doplňuje světle šedá látková sedací souprava tvaru „L“. Celek tak působí velmi čistým a moderním dojmem.

Líbí se vám tento návrh?

Napište nám

návrh moderního obývacího pokoje  •  obývací pokoj se žlutými okny  •  přírodní kámen v interiéru  •  černobílá tapeta na stěně v jídelně  •  neutrální černobílý obývací pokoj  •  návrh obývacího pokoje od architekta  •  designový obývací pokoj