Interiér bytu ve světlých barvách

návrh rekonstrukce interiéru bytu 2+1 se změnou dispozice
byt Brno - Komín
08/2013
So sluzbami pani architekty sme boli velmi spokojni, je to profesional a urcite ju odporucam dalej. Cena zodpovedala tomu na com sme sa vopred dohodli. Komunikacia bola velmi dobra, vsetky nase poziadavky boli vzdy zapracovane a hladali sme rozne riesenia az k nasej uplnej spokojnosti. Pani architekta myslela na vsetky detaily, ktore by nas ani nenapadli, je to velmi profesionalne a sme radi, ze sme si ju vybrali.
Elena a Martin K.
Praha 10 - Záběhlice
Koncept

Předmětem návrhu byl byt původně 2+1, kde se na přání klientů propojovala kuchyň s obývacím pokojem. Úpravou dispozic se zvětšil prostor kuchyně na úkor prostoru chodby a propojením koupelny s WC mohla vzniknout malá ložnice. Po rekonstrukci se tedy jedná o třípokojový byt s kuchyňským koutem.

Kuchyň

Kuchyňská část tvaru U je částečně příčkou oddělená od obývacího pokoje. Kuchyni dominuje velká americká lednice částečně schovaná za tenkou příčkou. V kuchyni se docílilo maximálního využití prostoru horními skříňkami, které jsou v návrhu až po snižovaný strop ze sádrokartonu. V sádrokartonovém podhledu jsou schovaná zapuštěná bodová světla a odtah pro digestoř.

Obývací pokoj

Do obývacího pokoje se kromě pohodlné sedačky a TV sestavy vlezlo i poměrně velké pracovní místo a úložné prostory kolem něho.

Koupelna a WC

V koupelně, která se propojovala s WC, byl požadavek na rohovou vanu, která se však dá v kombinaci se zástěnou používat i pro každodenní sprchování. Kromě vany a umyvadla je zde ještě v tomto malém prostoru schován kotel a pračka. Barvy byly voleny neutrální, aby bylo možné libovolně střídat barevné doplňky.

Chodba

V poměrně úzké chodbě se řešily úložné prostory. Kromě úložných prostor zakompomovaných do výklenku jsou zde ještě vestavěné skříně při vstupu do kuchyně a do pokoje.

Líbí se vám návrh?
Napište nám