Dětský pokojíček plný barev a ložnice s tapetou

návrh interiéru ložnice a dětského pokoje pro dvě děti
byt Praha - Kbely
10/2014
Dominantami obou pokojíků jsou tapety, velmi citlivě a vtipně zvolené, realizované vypadají snad ještě lépe jak v návrhu. Jsme moc spokojeni s volbou decentních barev v ložnici a s chytrým barevným dělením dětského pokoje. Podle obdržených návrhů jsme byli schopni sami realizovat celou přestavbu. Architektka pomohla s výběrem nábytku, konzultovali jsme koberce a tapety. Oceňujeme velkou flexibilitu v komunikaci a při optimalizaci návrhu, architektka respektovala naše připomínky, ale dokázala i rozumně vysvětlit, proč některé požadavky nerealizovat. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby architekta, s důvěrou se na Mirku obrátíme znovu.
Hana B.
Praha 10 - Záběhlice

Návrh dvou pokojů v pražském bytě, kde se na přání majitelů zachovávala část stávajícího vybavení (postele, skříně apod.), vychází z myšlenky prohození stávající ložnice a dětského pokoje pro dva předškoláky.

 

Barevný dětský pokojík pro holčičku a chlapce

Poměrně velký dětský pokoj (20 m2) je pomyslně rozdělen na dvě přibližně stejně velké části, kde každé z dětí má svoji část – tzn. svoji postel a svůj pracovní stůl. Společná je hrací plocha ve středu místnosti. V části u vstupu zůstala původní velká vestavná šatní skříň. Barevně se do dětského pokoje vybrala veselá dětská tapeta s motivem puntíků a i ostatní doplňky v pokoji jsou barevné s ohledem na věk dětí. Nábytek je z kombinace dvou dřevodekorů a k tomu je jako zklidňující prvek část nábytku z bílého lesku.

 

Ložnice s výraznou tapetou

Ložnice má plochu necelých 13 metrů čtverečních a její dominantou je výrazná tapeta s motivem kruhů. Ložnicový nábytek je z kombinace bílého lesku a tmavého dřevodekoru wenge. Tyto materiály jsou stejné i v dětském pokoji. U vstupu do místnosti se opakuje prvek velké vestavné šatní skříně na míru. Ve středu místnosti je prostorná typová manželská postel z produkce Domestavu. Zbytek nábytku tvoří malý pracovní / kosmetický stolek, noční stolky a pár poliček, aby místnost působila lehce a vzdušně.

Líbí se vám návrh?
Napište nám