Chlapecký dětský pokojíček

návrh interiéru dětského pokoje pro dva kluky
byt Brno - Komín
05/2015
S pracou pani architektky sme boli rovnako spokojni ako pri spolupraci na rekonstrukcii celeho bytu. Pani architektka ma zmysel pre detail, izba farebne a materialovo nadvazuje na zvysok bytu. Spolupracu hodnotim velmi pozitivne, hlavne z hladiska trpezlivosti pri dlhsom vybere tapety, kde sme sa nakoniec zhodli na tom, co vybrala pani architekta na zaciatku a sme samozrejme spokojni. 🙂
Elena K.
Praha 10 - Záběhlice

Dětský pokoj o velikosti 16,5 m² je navržen pro dva chlapce předškolního věku. Důraz je kladen na praktičnost a vzdušnost prostoru.

Barvy jsou zvoleny v přírodních odstínech pro jejich příjemný uklidňující účinek. Nábytek je kombinací bílého lesku a světlého dřevodekoru.

V pokoji se nachází stávající vysoké skříně, které jsou nově doplněny o police na míru na uložení knížek. Tyto police vyplňují prostor mezi skříněmi a stěnou. Pod oknem je prostorný pracovní stůl pro obě děti, nad kterým se nachází úložné prostory ve formě otevřených polic a uzavíratelná skříňka. Patrová postel má úložné prostory nejen pod spodní postelí, ale i v čele obou postelí.

Stěna za postelemi je zvýrazněna tapetou s dětským motivem. Tapeta za postelí byla vybrána tak, aby ladila s ostatními materiály a aby se dětem rychle neokoukala a vydržela jim co nejdéle. Na přání klientů je v dětském pokoji zakomponovaná i televize a žebřiny

Tvorba 3D vizualizací: Bc. Marie Koťová

Líbí se vám návrh?
Napište nám