O NÁS

Jsme profesionálové a práce nás baví.


Kdo jsme?

Jsme tým mladých architektek a designérek s nakažlivým zápalem pro návrhy krásných interiérů. Naším hlavním cílem je maximálně spokojený zákazník, který bude rád, když nás bude moci doporučit dále. Zakládáme si na férovém jednání.

Interiéry navrhujeme již přes 7 úspěšných let. Vyrostli jsme z jedné odvážné absolventky architektury až na vyhledávané interiérové studio s působností po celé České republice.

představení týmu

Co děláme?

Náš úkol je jednoduchý: co nejméně starostí s návrhem interiéru pro vás. Pomůžeme vám s nalezením ideální dispozice, vytvoříme krásnou 3D vizualizaci a v neposlední řadě zpracujeme kvalitní realizační dokumentaci.

Hlavní prioritou veškeré naší práce je kvalita. Nikdy nenabíráme nadmíru zakázek, abychom mohli odevzdávat jen 100% perfektní výsledek. Sami se o tom přesvědčte v referencích.

Popis služeb

Se spoluprací jsme byli naprosto spokojeni. Pozitivně hodnotíme především originální nápady, naslouchání našim požadavkům, bezproblémovou komunikaci a spolehlivost jednání. Celý tým paní architektky tvoří profesionálové, u kterých nechybí lidský přístup a ochota kdykoliv pomoci.

Eliška M.
Eliška M.
Návrh interiéru v bytu 2+kk, Praha - Krč

S prací Ing. arch. Karasové jsme velice spokojeni. Je velmi milá, příjemná, vždy respektovala naše připomínky a pokaždé nás překvapila skvělými nápady. Návrhy interiérů se nám moc líbí, zobrazují naše vysněné bydlení. Vaši skvělou a profesionální práci doporučujeme!

Ivan K.
Ivan K.
Návrh interiéru novostavby RD, Česká Lípa

S paní inženýrkou je výborná spolupráce. Je vstřícná, ochotná, spolehlivá, flexibilní a vždy se snaží vyhovět Vašim přáním a představám. Cena odpovídá odvedené práci. Výběr barev i jednoduchost interiéru je přesně podle našich představ. Určitě můžeme spolupráci jen doporučit.

manželé Pavlína a Petr A.
manželé Pavlína a Petr A.
Návrh interiéru bytu 3+1, Přerov

POZNEJTE NÁŠ TÝM PROFESIONÁLŮ

Ing. arch. MIROSLAVA LETOCHA KARASOVÁ

hlavní architektka
karasova@mkarch.cz
+420 776 263 977

Založila jsem a vedu MK arch od ukončení svého studia na Fakultě architektury v Brně.

Spolu se potkáme hned na úvodní schůzce, kde s vámi proberu všechny vaše představy a sny o novém interiéru. Náplní mé práce je komunikace s klienty a dohled nad realizací našich návrhů.

Jsem vám k dispozici po celou dobu navrhování vašeho interiéru a dost často i po ukončení návrhové fáze, tzn. v období realizace. Největší odměnou je povedený interiér, který překoná i ty nejkrásnější vizualizace.

Ing. arch. TEREZA KUPCOVÁ

architektka
kupcova@mkarch.cz

Jsem vystudovaná architektka a ve firmě mám na starosti většinu projektů. Kromě toho, že pro vás dělám 3D vizualizace, dohlížím i na práci ostatních členů týmu.

Seznámíte se se mnou pravděpodobně v e-mailové komunikaci, kde vás zahltím nápady a krásnými obrázky vašeho budoucího interiéru.

S chutí sleduji nejnovější trendy a vymýšlím pro vás originální detaily. S důvěrou se na mne můžete kdykoli během spolupráce obrátit s jakýmkoli dotazem a vždy vám ráda poradím.

Bc. KATEŘINA PACOLOVÁ

designérka

Mou hlavní náplní práce je vytváření ideálních dispozic a vizualizací.

Jsem specialistka naší kanceláře na rýsování výkresů. Pokud budete spěchat na realizační dokumentaci, budu to pravděpodobně já, kdo vám během několika hodin vykouzlí přehledné podklady pro realizaci.

Bc. JASNA RAPUŠÁKOVÁ

designérka

Najdete mě pravděpodobně nad vzorníky, kde právě vybírám z desítek odstínů ten pravý. Na starosti mám mimo jiné i tvorbu dispozic a vizualizací.

Mám smysl pro detail a zakládám si na pečlivosti. Vždy několikrát kontroluji správnost našich podkladů, čímž významně snižuji riziko případných chyb.

Zalíbily jsme se vám?

Nevíte si rady se svým projektem a hledáte pomocnou ruku?

Napište nám

MOŽNÁ HLEDÁME PRÁVĚ TEBE

architekt / designér
prace@mkarch.cz

Baví tě interiéry a líbí se ti náš styl?
Napiš na prace@mkarch.cz a přidej se k nám do týmu.

Odvážnější se mohou mrknout i na super verzi našeho týmu.

ZOBRAZIT SUPER TÝM

SUPER TÝM PŘIPRAVENÝ DO AKCE

Ing. arch. MIROSLAVA KARASOVÁ

hlavní architektka / Superman
karasova@mkarch.cz
+420 776 263 977

Superman je nejznámější superhrdina všech dob. Má nadpřirozené schopnosti a bojuje vždy na straně spravedlnosti a dobra.

Po opuštění Kryptonu (vysoké školy) jsem se ihned pustila do záchrany světa. Je tu opravdu hodně práce.

Lítám mezi klienty a svými profesionálními zkušenostmi jim pomáhám ke krásnějším interiérům. Každý návrh je odrazem mých superschopností. Je silný, plně funkční, koná jen dobro a rozhodně je krásný.

Ing. arch. TEREZA KUPCOVÁ

architektka / Batman
kupcova@mkarch.cz

Batman je superhrdina oblečený jako netopýr, který bojuje proti násilí a nepravostem. Je to „obyčejný“ člověk – génius a vynálezce.

Když jsem se osamostatnila, nemohla jsem ignorovat interiérové zlo v našem městě. Dnem a hlavně nocí bojuji na straně krásných interiérů. Jakmile spatřím to správné znamení, všechny chaotické kuchyně se třesou strachy.

Za použití těch nejmodernějších technologií se mi daří udržet design čistý a dokonale funkční. Neváhejte nás kontaktovat, abych mohla vyčistit od špatných dispozic i vaše město.

Bc. KATEŘINA PACOLOVÁ

designérka / Flash

Flash znamená „super-rychlý“ – tzn. má schopnost běžet nadlidskou rychlostí a používá nadlidské reflexy.

Blesk, můj pomalejší brácha, se mnou rád závodí. Občas ho nechám vyhrát, abych rozdávala radost.

Jinak jsem opravdu super rychlá. Zdi v dispozicích se objevují rychlostí ve stovkách metrů za sekundu. Je třeba okamžitě a precizně zbavit svět nepřesných návrhů.

Bc. JASNA RAPUŠÁKOVÁ

designérka / Kapitán Amerika

Kapitán Amerika je idealista a po vědeckém experimentu dokonalá lidská bytost bojující všemi prostředky proti jakémukoli zlu.

Jsem vděčná za své regenerační schopnosti, které mi pomáhají ustát všechny rány amatérských návrhů. Přežila jsem už opravdu hodně velké šílenosti a ráda pomohu zachránit i vás.

Mám silnou morálku dotáhnout vše k vaší spokojenosti. Nikdy nepolevím ve své snaze za lepší interiéry.

Chcete mít super domov nebo kancelář?

Napište nám

POŘÁD HLEDÁME PARŤÁKY DO NAŠEHO TÝMU

architekt / designér
prace@mkarch.cz

Jsi blázen do interiérů? Je ti blízký náš styl návrhů? Umíš si udělat srandu sám ze sebe?

Pak nám určitě napiš na prace@mkarch.cz a přidej se co nejdřív do našeho super týmu.

Bylo to super, ale chcete raději vidět zase profíky?

SCHOVAT SUPER TÝM